BAŞARIYA BÜYÜK DESTEK

Başarıya Büyük Destek


Devamını Oku

METİN ŞAHİN DÜNYANIN ZİRVESİNDE

Metin Şahin Dünyanın Zirvesinde


Devamını Oku

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 2013

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2013 Yılı Faaliyet Programında yer alan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası 2-5 Temmuz 2013 tarihleri arasında Kayseri'de yapılıyor.


Devamını Oku

YıldızlarAnkara Atatürk Kupası

ANKARA İL TEMSİLCİSİ CANDEMİR EYİGÜNDEN DUYURU 1-2-3 KASIM YILDIZLAR ANKARA ATATÜRK KUPASI


Devamını Oku
HomeUncategorisedSeyithan Akbalık Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası İZMİR

ÜMİTLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLAR

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

            ÜMİTLER

TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

  SONUÇLAR

Salı, 29 Ocak 2013 21:55 tarihinde oluşturuldu

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
29 Ocak - 3 Şubat 2013 | Alanyaa
Atatürk Kapalı Spor Salonu

 

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 29 Ocak 2013
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
54 KG
1. Soner Kaya - Erzurum Sağlık GSK
2. Refik Erdem Koç - Ankara Ulaştırma SK
3. Ahmet Özdem - İzmir Gaziemir Bld. GSK
3. Selami Turgay - İstanbul Tuzla Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Köksal Kaya - Erzurum Sağlık GSK
6. Abdulsamet Sani - İzmir Efsane Gençlik SK
7. Mert Erdoğan - İstanbul Üsküdar Bld. SK
8. Murat Çıngı - G.Antep Şahinbey Bld. GSK
 46 KG
1. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM Bölge SK
2. Emel Tutku Yetişkul - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Safiye Polat - Ankara EGO SK
3. Esra Kalem - Bilecik Ferdi

--------------------------------------------------------------------------------
5. Melda Aytan - İstanbul Bahçelievler Bld. SK
6. Çiğdem Şimşek - Niğde Şimşek SK
7. Gülşah Demirci - İzmir Efsane Gençlik SK
8. Asiye Nur Koyuncu - Kırklareli Ergin SK
 
2. GÜN SONUÇLARI - 30 Ocak 2013
58 KG
1. Ömer Ramazan Evez - İzmir Çiğli Bld. SK
2. Mehmet Ali İnan - Niğde Dünya SK
3. Ömer Faruk Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Mehmet Can Türker - İzmir Büyükşehir Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Görkem Sezer - İzmir GSİM SK
6. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
7. Hasan Kan - Adana Şakirpaşa Hlk. Eğt. Mrk. SK
8. Ömer Aksoy - Ankara Ulaştırma SK
 49 KG
1. Songül İlk - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
2. Fatma Sarıdoğan - İstanbul GOP Bld. SK
3. Sezen Şevik - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Merve Gündoğar - İzmir Büyükşehir Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Eylül Balıkçı - Ankara Polat Eğt. SK
6. Sümeyye İnci - Niğde Dünya SK
7. Nurgül Çelik - İstanbul GOP Bld. SK
8. Gülten Kirit - Eskişehir Kamer GSK
73 KG
1. Esra Özdoğan - Kayseri Yay Tan SK
2. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Ayşe Asma - İstanbul GOP Bld. SK
3. Yaprak Eriş - Ankara Büyükşehir Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Gözde Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld. SK
6. Büşra Ark - Kocaeli Derince GSK
7. Gamze Öztürk - Ordu Mor Beyaz SK
8. Şeyma Gizem K.ılıç - İzmir Büyükşehir Bld. SK
 
3. GÜN SONUÇLARI - 31 Ocak 2013
63 KG
1. Yunus Emre Sayan - Kayseri KASKİ SK
2. Abdullah Mehmet Evez - İzmir Çiğli Bld. SK
3. Furkan Uzun - Trabzon Bld. SK
3. Mahmut Burak Saygılar - İstanbul GOP Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Abdurrahman Erkek - İzmir Bornova Bld. SK
6. Ömer Alacayaka - Ankara İlbank SK
7. Seyithan Akbalık - İzmir Ferdi
8. Ali Hakan Dinçsoy - Ankara Hakan Tkd SK
87 KG
1. Mehmet Korucu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Murat Sarıışık - Ankara Birlik Tkd. SK
3. Hasan Mesut Demir - Ankara Büyükşehir Bld. SK
3. Ahmet Akat - Konya Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Ertuğrul Karademir - Adana Dünya SK
6. Murathan Koçak - Karaman Özel İdare SK
7. Sabit B. Karakaş - Bursa Ferdi
8. Aygün Gençay - Ankara Leopar SK
 53 KG
1. Şeyma Tuncer - Ankara Ulaştırma SK
2. Damla Sezgin - Ankara Kanka Tkd. SK
3. Yağmur Korkut - Ankara Ulaştırma SK
3. Kübra Dürdane Çakır - İstanbul GOP Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Seda Koçak - Ankara Anıl SK
6. Nilay G. Gümüşbaş - İstanbul Bağcılar Bld. SK
7. Elif Kalem - Bilecik Ferdi
8. Şeyda Baldırcı - Mersin Toros SK
 
4. GÜN SONUÇLARI - 1 Şubat 2013
68 KG
1. Berkay Akyol - İzmir Efsane Gençlik SK
2. Samet Gökmen - İzmir Efsane Gençlik SK
3. Aykut Kemahlı - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Muhammet Yetim - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Yasin Işıtan - İstanbul Üsküdar Bld. SK
6. Atakan Aşçı - İstanbul GOP Bld. SK
7. Melih Taştan - İzmir Gaziemir Bld. SK
8. Ahmet Din - Sakarya Kocaali Tkd SK
80 KG
1. Berkcan Süngü - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2. Ömer Topuz - Bursa Ferdi
3. Kadir Han Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Mustafa Kırıkçıoğlu - Muğla GSK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Uğurcan Laçin - İstanbul Bağcılar Bld. SK
6. Turgay Toparlak - Ordu Yüksel SK
7. Akif Öztürk - Muğla GSK
8. Umutcan Araç - Ankara Birlik Tkd SK
 57 KG
1. Hatice Kübra İlgün - Bursa Sağlıkgücü GSK
2. Özlem Ulaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Tuğçe Merve Zinal - İstanbul GOP Bld. SK
3. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Şeyma Satılmış - Nevşehir GSK
6. Selen Döğer - Sakarya Arifiye Hlk. Eğt. SK
7. Tuğba Ayva - Ankara İlbank SK
8. Medya Eriğ - Adana Çalışkan SK
 
5. GÜN SONUÇLARI - 2 Şubat 2013
74 KG
1. M. Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Ozan Berke Bindak - İstanbul Büyükşehir Bld. SK
3. Selman Nezir - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Berk Düz - İstanbul Yenigün Tkd. iht. SK
6. Hüseyin Rafet Çetin - İzmir Çiğli Bld. SK
7. Orkun Ateşli - Tokat Uçtu Savunma Sporları SK
8. Onurcan İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
 62 KG
1. Sude Bulut - Tekirdağ Bld. GSK
2. Dürdane Altunel - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Kübra Okur - Bursa Spor SK
3. Gamze Yangın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Havva Burçe Göçmez - Kırklareli Ergin SK
6. Neslihan Demirel - Ankara Milli Piyango SK
7. Fulden Gökalp - Bursa Osmangazi Bld. SK
8. Işıl Kaptan - İzmir Büyükşehir Bld. SK
67 KG
1. Şule Yılmaz - Ankara ASKİ SK
2. Maide Nur Uysal - Konya Meram Bld. SK
3. Büşra Nur Sezek - Konya Selçuklu Bld. SK
3. Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Betül Torunoğlu - Kocaeli Derince Tkd. SK
6. Şerife Aytürk - Konya Selçuklu Bld. SK
7. Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld. SK
8. Ceren Ataç - Niğde Ferdi
 
6. GÜN SONUÇLARI - 3 Şubat 2013
+87 KG
1. Berkin Nalçacı - İzmir Bornova Bld. GSK
2. Hasret Sönmez - Ankara Leopar SK
3. Kayhan Çalış - İstanbul Tuzla Bld. SK
3. Furkan Ünal - İstanbul Bağcılar Bld. SK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Recep Adıyaman - İstanbul Cansey SK
6. Ensar Uğuz - İstanbul Üsküdar Bld. SK
7. Ozan Salantur - Ankara EGO SK
8. Hamza Terzi - İstanbul Yavuz SK
 +73 KG
1. Nafia Kuş - Adana Doğdu SK
2. Mervenur Evci - Ankara Anıl1 SK
3. Öznur Başarır - Ankara Seçkinler SK
3. Nurseli Biçer - Kocaeli Göçerler GSK

--------------------------------------------------------------------------------
5. Aylin P. Güngör - İstanbul Özdemir SK
6. Şengül Dinç - Bursa Yıldırım Bld. SK
7. Melike A. Çapulcuoğlu - Kastamonu İğdir Lisesi SK
8. Merve Miraç Özcan - Antalya Oba Bld. SK

MÜSABAKALARDAN ÖNCE YAPILAN SEMİNER

 

scroll back to top

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Sicil Bilgilerine Giriş

          Sicil Numarası
   
           Doğum Tarihi


 
Lütfen Sicil No'yu 7 basamak yazınız.

+5
+
-5°
Ankara
Salı, 27
Çarşamba   + -3°
Perşembe   + -2°
Cuma   +14° +
Cumartesi   +12°
Pazar   +16° +
Pazartesi   +14° +

Türkiye Taekwondo

Federasyonu Başkanı

Yrd. Doç. Dr. Metin ŞAHİN
 

Ali ŞAHİN Milli takımlar

Teknik Direktörü

Ramazan ERÇİN

GENEL Koordinatör

 

Ankara İl temsilcisi

Candemir Eyigün

 

 

     Muammer Canbaz

   Candemir Eyigün

MUSTAFA İNAN GENÇER   

                                                                                              Uluslararası Hakem

                                                                                                    0 555 226 57 54

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   

 Webmaster

 

Who's Online

7 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Web Tasarım 0536 6041361